5 канал

Голова Міненерговугілля очікує зниження цін на енергоносії в Україні через 8-9 місяців

  Згідно з розробленою відомством стратегії, через 4,5 роки Україна повністю відмовиться від імпорту газу

  Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик вважає, що через вісім-дев'ять місяців можна очікувати зниження цін на енергоносії в Україні. Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Через вісім-дев'ять місяців ми почнемо відчувати зміна цін на енергоносії в сторону зменшення", – сказав міністр. За його словами, з весни 2017 року можна очікувати поступового зниження цін на енергоресурси.

  Як заявив міністр, зараз Україна є енергетично абсолютно незалежною від Росії, в поточному році Україна не імпортувала жодного кубометра газу з Росії.

  "Так, ми платимо дорожче. Ми платимо за транзит і по території України, і по території Європи, і назад. На сьогодні ця ціна становить $185. За прямими контрактами з РФ ця ціна становила б $140. Це ціна незалежності", – констатував міністр.

  Насалик зазначив, що, згідно з розробленою відомством стратегії, через 4,5 роки Україна повністю відмовиться від імпорту газу.

  "Цей імпорт буде заміщений за рахунок додаткового видобутку через внутрішні джерела. З іншого боку – за рахунок енергоефективності", – додав він.

  Попередній матеріал
  Реформи в "Укрзалізниці": незабаром вокзали, станції та потяги патрулюватиме спецохорона
  Наступний матеріал
  Збірна України з баскетболу здобула чергову перемогу
  Loading...

  Насалик: За три місяці Міненерго вдалося позбутися впливів фінансово-промислових груп

  Міненерговугілля: За рік Україна закупила 9,2 млн тонн вугілля в зоні АТО