Фінансисти ЄС радять Україні зараз інвестувати в металургію й с/г

  Металургія, вугільна галузь, транспорт та сільське господарство - інвестування в саме ці сфери економіки дозволить найменш болісно вийти з кризи - переконують європейські фінансисти.

  Щоправда ще потрібно підтримати банківський сектор та знизити податки. В українських фахівців своє бачення підтримки реального сектора економіки, вони вимагають законодавчих змін - ухвалення законів про держзакупівлі, про державно-приватне партнертво та про посилення ролі державного казначейства та контрольно-ревізійного управління.

  Любомир Покорний, генеральний директор Чеського експортного банку: "Україні не потрібно стільки банків, нехай буде 20, але ліквідних. Навіть якщо в банки ввійде інший капітал для їхньої підтримки. Українській владі потрібно спустити бізнес з повідця: насамперед необхідно знизити адміністративний та податковий тиск на підприємців".

  Ірина Акімова, заступник голови Комітету ВР з економічної політики: "В ниненшней ситуации налоги снижать нельзя но и маневра для их повышения тоже мало".

  Попередній матеріал
  Стрімке зростання безробіття в Естонії
  Наступний матеріал
  У Києві ймовірно подорожчає хліб
  Теги:
  Loading...