Експерти не виключають чергового послаблення гривні

  Уряду таки доведеться переглядати бюджет і робити це щоквартально. Так вважає голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський.

  Причина - у новій хвилі економічної нестабільності в країні та світі. На думку експерта, тепер проблеми із реального сектору перебираються назад у фінансовий. Адже банки не мають куди вкласти надлишкову ліквідність, що сформувалася в результаті інтервенцій та політики рефінансування НБУ. Головним болем для України може стати і подальша девальвація гривні - за словами експерта попри стабільність офіційного курсу та інтервенції Нацбанку українцям варто бути готовими  до чергового послаблення національної валюти.

  Ігор Бураковський, голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій: "Буде девальвація - долар перетне психологічний бар`єр у 10 грвень за долар. У слабкої економіки не може бути сильної валюти".

  Сьогодні в обміниках курс американської валюти дещо зріс. Там долар купували в середньому за 8 гривень 8 копійок, продавали - за 8,30. 

  Попередній матеріал
  ДПА звітує про перевиконання плану
  Наступний матеріал
  Чергові антикризові поради фахівців українській владі
  Теги:
  Loading...