ДПА звітує про перевиконання плану

  Виконали і перевиконали. На 5 з половиною відсотків більше, ніж планувалося, надходжень забезпечили податківці у січні, - повідомив голова Державної податкової адміністрації Сергій Буряк.

  За його словами,  пожвавлення, яке демонструє металургійна та хімічна промисловість,  додає оптимізму щодо наповнення бюджету у майбутньому. Утім вже сьогодні ДПА констатує перевиконання плану за всіма основними податками та зборами.

  Сергій Буряк, голова Державної податкової адмінстрації: "Ми в січні ритмічно виконали всі види податків. Якщо у нас було завдання зібрати податок на прибуток в обсязі 1,1 млрд. грн., то ми його перевиконали, і зібрали 1,374 млрд. грн. Щодо збору ПДВ – ми зібрали 4,078 млрд. грн. проти планових показників 3,844 млрд. грн., по акцизах – зібрали 792 млн. при плані 743 млн. грн".

  Нагадаємо, Президент Віктор Ющенко вимагає негайного перегляду бюджету, який не виконується. Водночас Держкомстат констатує його виконання на 101%, а прем`єр Юлія Тимошенко вже заявила, що Уряд не планує змінювати кошторис у першій половині цього року.

  Попередній матеріал
  У Великій Британії протестують працівники НПЗ та АЕС
  Наступний матеріал
  Експерти не виключають чергового послаблення гривні
  Теги:
  Loading...