Експерти: бюджет-2009 знецінюватиме гривню

  Бюджет-2009 не стимулюватиме зміцнення гривні - вважають аналітики. Навпаки, за їх словами, якщо не зменшити соціальні видатки, національна валюта девальвуватиме і надалі.
  За умови присутності регулятора на міжбанку експерти прогнозують протягом першого півріччя коливання долара на готівковому ринку в межах 8-ми - 9-ти гривень 70-ти копійок. Утім у третьому кварталі національна валюта таки ревальвує. І це буде пов`язано прогнозованим збільшенням надходжень від експорту, зокрема металургійного.

  Микола Івченко, фінансовий аналітик: "Сейчас предпосылок для укрепления гривны нет. Мы прогнозируем на полгода 8,5-9,5 на межбанке. А осенью - 8,5 -8. потому что буде вознобновляться поступления за счет экспорта, инвестиций".

  Та попри все гривня вже третій день зміцнюється. Готівковий долар купували в середньому за 8 гривень 20 копійкок, продавали - на 40 копійкок дорожче. Торги на міжбанку закінчилися у межах 8-ми гривень двадцяти семи-тридцяти чотирьох копійок. Нацбанк продавав валюту на аукціоні за курсом не більшим ніж 7 гривень 90 копійок.
  Попередній матеріал
  Вибух у житловому будинку Баку - двоє людей загинуло
  Наступний матеріал
  Підприємці виступають проти нових ініціатив податківців
  Теги: