Екологічний податок
Екологічний податок відкриті джерела

Екологічна модернізація: завдяки інвестиціям деякі українські підприємства стали одними з кращих у світі – заступник міністра

  Читайте по-русски
  Качка назвав позитивним сигналом для суспільства те, що компанії самі піднімають питання декарбонізації

  Заступник міністра економіки України Тарас Качка вважає зростаючу зацікавленість великого бізнесу в зниженні викидів парникових газів позитивним сигналом – про це він сказав в кулуарах Першого Міжнародного форуму в Києві "декарбонізація сталевої індустрії: виклики для України", Генеральним партнером якого є група "Метінвест", пише УНІАН.

  "Вся кліматична політика Євросоюзу і США – це мікс побажань бізнесу і суспільства. Це не є вимогою. Ми говоримо, що в цьому міксі повинні бути упаковані і інтереси українського бізнесу, і суспільства, і України, як партнера ЄС", – сказав він.

  Він зазначив, що інвестиції в модернізацію підприємств за останні 15 років – це декарбонізація на практичному рівні, завдяки чому ряд українських підприємств стали одними з кращих у світі, пише видання.

  Качка назвав позитивним сигналом для суспільства те, що компанії самі піднімають питання декарбонізації, "оскільки довгий час голос бізнесу був критичним, але насправді уряду і державі не вистачає позитивного меседжу, чого насправді хоче бізнес, і яка наша стратегія на найближчі 10 років".

  Під час форуму ключові гравці галузі обговорювали проблеми, пов'язані з декарбонізацією виробництва, існуючі та перспективні технології, плани зі скорочення викидів СО2 і взаємодію з державою в цьому плані.

  Гендиректор компанії "Метінвест" Юрій Риженков зазначив, що у світі, зокрема в економіці, тема екології вийшла на серйозний рівень і вимагає негайних дій. При цьому "Метінвест" бачить свою роль в декарбонізації української індустрії і має намір виступити лідером цього руху, повідомляє ресурс.

  "З нашою присутністю в Україні ми бачимо можливості, які нам дає декарбонізація, як для країни, так і для компанії, і ми готові рухати цю тему, як можна швидше", – сказав Риженков.

  Як повідомляв УНІАН, "Метінвест" розробить дорожню карту зі скорочення викидів парникових газів в Україні. Крім того, компанія інвестувала в екологічні проекти 3,5 млрд доларів за 15 років. Крім того, повідомляється, що компанія має намір в найближчі 5 років інвестувати в реалізацію екопроектів півмільярда доларів.

  Попередній матеріал
  Депутати проголосували за перейменування свята Дня захисника України
  Наступний матеріал
  Захворюваність дещо зросла: в Україні виявили понад 600 випадків зараження на COVID-19
  Теги:
  Loading...