Долар коштує вже 7 гривень 40 копійок

  Новий рекорд обвалу національної валюти. 7 гривень 40 копійок - такою ціною долара США завершилися торги на міжбанківському валютному ринку. Максимальний курс євро сягнув 9 гривень 55 копійок. Такі курси були зафіксовані після оголошення Національним банком свого рішення - скасувати фіксований курс і дозволити банкірам самим встановлювати ціну на валюту без будь-яких обмежень.
  Правління НБУ запевняє, що таке рішення посилить конкуренцію між банками і сприятиме здешевленню долара, а за 2 тижні американська валюта вже буде у вільному продажу. Представники комерціних банків обіцяють триматися коридору у 5 відсотків від середнього курсу.

  Олександр Савченко, заступник голови НБУ: "Я думаю, вже сьогодні таке рішення буде доведене до комерційних банків і вони зможуть продавати готівкову валюту без обмежень на маржу, і без обмежень стосовно офіційного курсу. Думаю, це дасть можливість насичити ринок готівкою".

  Ярослав Колеснік, голова правління комерційного банку: "Ми будемо шукати серединку між попитом і пропозицією, головне, щоб нам вистачило доларів.  Ми будемо витримувати коливання на рівні 5 % від курсу, який склався на кінець дня, я маю на увазі курс Національного банку".
  Попередній матеріал
  Низка політсил Київради вимагає створення антикризового плану
  Наступний матеріал
  Терор у Мумбаї. Ситуація станом на 27.11.08 (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...