5.ua

Дніпропетровська ОДА забезпечить роботу ракетного гіганту Південмаш

  Голова Дніпропетровської облдержадміністрації  Ігор Коломойський та Генеральний директор Південмашу Сергій Войт підписали Меморандум про співпрацю. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.


  Як зазначено у повідомленні, Дніпропетровська облдержадміністрація взялася за відновлення слави Південмашу як потужного ракето-космічного підприємства, флагмана українського та світового ракетобудування.

  Відтепер ОДА буде захищати та відстоювати інтереси Південмашу на всіх рівнях державного управління, забезпечить підтримку у пошуку інвесторів в Україні та за кордоном, сприятиме просуванню продукції підприємства на світовому ринку. Це сигнал для іноземних інвесторів та партнерів – розпочинати співробітництво з Південмашем.

  "Через ситуацію, що склалася з Росією, деякі проекти та контракти були на межі зриву, проте тепер ситуація стабілізована. Південмаш збереже старі контракти та найближчим часом розпочне переговори щодо нових проектів", - підкреслено у повідомленні.

  Згідно з Меморандумом облдержадміністрація бере на себе вирішення всіх політичних питань, що стосуються Південмашу. Також ОДА забезпечить сприяння безумовного виконання підприємством міждержавних угод та довгострокових контрактів з іноземними та українськими замовниками при безумовному забезпеченні охорони підприємства.

  "У свою чергу Південмаш зобов’язується розвивати ракето-космічний потенціал Дніпропетровщини та України, брати участь у програмах розвитку регіону та забезпечувати робочими місцями спеціалістів та випускників спеціалізованих учбових закладів", - запевнили у Дніпропетровські ОДА.

  Меморандум діятиме протягом всього 2014 року з автоматичним подовженням ще на 3 роки.
  Попередній матеріал
  Євромайдан і "Правий сектор" скасували усі свої заходи в Одесі
  Наступний матеріал
  Порошенко хоче розширити угоду про гарантії безпеки Україні
  Теги:
  Loading...