Тарифи для населення
Тарифи для населення nbuviap.gov.ua

Держстат підрахував мільярдні суми заборгованості українців за комірне

  Борг за водопостачання зріс найбільше – на 14,3%, а от за газ навпаки зменшився – щоправда, на 0,9%

  Заборгованість українців з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання у червні 2017 року знизилася на 3,5%, порівняно з показником на кінець травня. Таким чином, загальний борг населення за ці послуги становить 8,6 млрд грн. Про це повідомили у Держслужбі статистики, передає УНІАН.

  За даними служби, українці заборгували за централізоване водопостачання та водовідведення майже 2,1 млрд гривень. Цей показник зріс на 14,3%. А от заборгованість за подачу електроенергії становить загалом 3,8 млрд грн. У червні населення сплатило лише 85,2% від нарахованих сум – це 2,3 млрд гривень.

  Натомість, за газ українці стали винні менше – заборгованість знизилася на 0,9% і становила 11,3 млрд грн.

  Також у службі повідомили, що заборгованість за утримання будинків, споруд і прибудинкових територій за цей же період зросла на 3,3%. Вона становить тепер 3 млрд грн. А от заборгованість за вивезення сміття залишилася на попередньому рівні у 400 млн грн.

  Загалом у червні українці сплатили за житлово-комунальні послуги 3,9 млрд грн. За даними Держстату, це становить 102,1% нарахованих за цей період сум.

  Найвищий рівень оплати зафіксували у Дніпропетровській, Київській і Одеській областях (128,4%, 125,5% та 124,6% відповідно), а найнижчий – у Донецькій, Хмельницькій і Тернопільській областях (65%, 67,1% і 69% відповідно). 

  Попередній матеріал
  Експерт: Українські політики використовували Саакашвілі як локомотив
  Наступний матеріал
  Україна направила Росії ноту протесту через "п'яного дипломата" – МЗС
  Loading...