Держспоживстандарт проти ініціатив Президента по реформі системи стандартизації

  Проти президентських законопроектів щодо реформи системи стандартизації та сертифікації виступає Держспоживстандарт. Там вважають, що ініціативи Віктора Ющенка передати частину контрольних повноважень міністерствам, а замість деяких стандартів запровадити санітарні норми, спричинять безлад у контролі за якістю.
  Натомість прихильники  ініційованих Президентом змін та його законопроекту "Про ринковий нагляд" стверджують, що чинна система обов`язкової сертифікації багатьох видів продукції - стримує розвиток підприємництва. Вони впевнені, - замість стандартів, варто розробляти технічні регламенти, як це робиться у Європі та закидають Держспоживстандартові гальмування цих процесів. 

  В`ячеслав Биковець, віце-президент Спілки малих, середніх і приватизованих підприємств України: "Сьогодні кількість технічних регламентів можна перерахувати на пальцях. Їхнє прийнятття гальмує Держспоживстандарт".

  Павло Козлов, голова управління правового забезпечення Держспоживстандарту: "Технічі регламенти розроблені, просто їх не впроваджуємо через те, що виробники не готові одразу перейти на ці вимоги".
  Попередній матеріал
  Законодавці ініцюють посилення боротьби із палінням
  Наступний матеріал
  До літа Московську площу мають частково розвантажити
  Теги:
  Loading...