The Society of International Railway Travelers

"Державний мегапроект": Італія допоможе Україні побудувати євроколію "Одеса–Київ–Львів"

Розробити техніко-економічну документацію Міністерству інфраструктури допомагає італійська компанія Italferr

Україна спільно з Італією розпочинає підготовку техніко-економічної документації для запровадження високошвидкісного залізничного сполучення. Як повідомляє прес-служба Мінінфраструктури України, про це на зустрічі домовились глава відомства Володимир Омелян та президент компанії Italferr Рікардо Марія Монті, а також представники посольства Італійської Республіки в Україні.

"Я радий, що ми можемо розпочати цей процес за підтримки компанії Italferr, яка належить до Державної залізничної групи і має досвід у своєму секторі понад 30 років. Ми залучаємо Italferr до розробки ТЕО євроколії сполученням "Одеса–Київ–Львів"… Надважливо, що зміни в Україні ми розпочинаємо за підтримки провідної європейської компанії", – наголосив Омелян.

За його словами, запровадження високошвидкісного залізничного руху в Україні є "мегаінфраструктурним проектом державного значення".

"Це – мегапроект, реалізація якого не тільки змінить залізничний сектор, а й позитивно позначиться на економічному стані низки регіонів, значно розширить потужності існуючих сфер виробництва і запустить нові. Сьогодні разом з італійськими партнерами ми робимо перший крок на цьому шляху", – зазначив міністр інфраструктури.

Плацкартом і без попередження: Омелян особисто перевірив "романтику" потягу до Дніпра – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
До акваторії Чорного моря увійшов британський ракетний есмінець
Наступний матеріал
У Черкасах депутати ухвалили бюджет під "пильним оком" Національної дружини
Loading...