Держава надасть пільги будівельникам готелів

  В Україні може не вистачити номерів у готелях для обслуговування туристів, які приїдуть на Євро-2012. Фахівці туристичної галузі прогнозують, що на фінальний матч до Києва приїдуть близько 200 тисяч уболівальників, які відчують нестачу житла.
  Загалом необхідно ще 18 тисяч комфортабельних номерів. Наразі, в українських готелях їх менше ніж половина, до того ж не всі вони відповідають європейським стандартам. Решту  потрібно побудувати або реконструювати.

  Таких об’єктів кілька сотень, і на них планують витратити 26 мільярдів гривень. Туристичне житло зводитиметсья винятково за приватні кошти. Держава ж обіцяє лише допомогу законодавчу, щоб поліпшити інвестиційний клімат. Документ передбачатиме зниження ставок ПДВ у готельному бізнесі, скасування ввізного мита для будівельного обладнання, а також податку на землю на час проведення будівельних робіт.

  Анатолій Пахля, Керівник державної служби туризму та курортів України: "Якщо брати всю кількість то потрібно побудувати та реконструюваи близько 300 об`єктів. (...) Лише за нормами 4-х і 5-ти зіркових вимог потрібно 18 тисяч номерів. Зараз в нас є близько 8 тисяч, ще 10 тисяч потрібно побудувати".

  Євгеній Самарцев, Віце-президент асоціації спортивного туризму України: "В країнах Євросоюзу мінімальне ПДВ на готельний бізнес - 5%.  Ми хочемо цю ідею пролобіювати, щоби на законодавчому рівні створити умови розвитку готельного бізнесу".
  Попередній матеріал
  ОУН була популярна на сході та півдні України,- історики
  Наступний матеріал
  Засідання ЦВК знову не відбулося
  Теги: