Електроенергія
Електроенергія http://energomarket.nemosoft.ru

Білорусь відмовилася постачати електроенергію в Україну – документ

Читайте по-русски
Припинення поставок відбудеться вже в листопаді 2021 року

Державна енергетична компанія ГПО "Белэнерго", яка здійснює управління господарською діяльністю електроенергетичного комплексу Республіки Білорусь, поінформувала своїх партнерів, що починаючи з листопада 2021 року – не постачатиме електроенергію в Україну.

Про це повідомила членкиня колегії Державної інспекції ядерного регулювання України, експертка з питань енергетики Ольга Кошарна в себе на сторінці у Facebook.

Там же вона опублікувала скан-копію відповідного документа за авторством генерального директора білоруського державного виробничого об'єднання Павла Дрозда.

"Шановні партнери! ДПО "Белэнерго" повідомляє, що з листопада 2021 року постачання електричної енергії в ОЕС України (об'єднана енергетична система України – ред.) на основі раніше укладених рамкових контрактів не здійснюватимуться. Укладання нових рамкових контрактів також не планується. Дякуємо за співпрацю та зацікавленість у придбанні білоруської електричної енергії", – мовиться у повідомленні.

Скан-копія повідомлення щодо поставок електрики
Скан-копія повідомлення щодо поставок електрикиОльга Кошарна / Facebook

Нагадаємо, раніше ексміністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що віялові відключення електроенергії в Україні можуть розпочатися вже в грудні цього року. 

Попередній матеріал
У Києві зарізали чемпіона з джиу-джитсу – начебто через українську мову
Наступний матеріал
Скажена білка покусала людей у Чернівцях: що відомо
Loading...