Vizutka.com.ua

Білорусь хоче придбати "дочку" "Сбербанку" в Україні

  Білоруський "Паритетбанк" не вперше з'являється серед претендентів на купівлю українського "Сбербанку"

  Білоруський "Паритетбанк" направив пакет документів до Нацбанку України для погодження придбання 100% акцій ПАТ "Сбербанк" (Україна). Про це йдеться у повідомленні білоруського банку. 

  "Рішення про придбання ПАТ "Сбербанк" (Україна) було прийнято наглядовою радою ВАТ "Паритетбанк" за підсумками аналізу можливих шляхів розвитку банку. Керівництво ВАТ "Паритетбанк" високо оцінює потенціал ПАТ "Сбербанк" (Україна) у контексті цілей і завдань, які стоять перед менеджментом з розвитку банківського бізнесу", – зазначається у повідомленні.

  За даними видання Finclub, "Паритетбанк" не вперше з'являється серед претендентів на купівлю українського "Сбербанку".

  Також нагадаємо, що у червні цього року інвестиційна компанія VP Capital планувала через "Паритетбанк" придбати український "Сбербанк". Тоді йшлося про суму у 50 млн доларів. На початку липня НБУ отримав документи, а вже в серпні бізнесмен відкликав заявку.

  Натомість у вересні заступник голови НБУ Катерина Рожкова повідомила: "Один потенційний покупець подав лист про намір купити Сбербанк. Це нерезидент. Документи ще не подані".

  Довідка: "Паритетбанк" – 15-й банк Білорусі за розміром активів. Основний акціонер – Республіка Білорусь (99,83%), решта 0,17% акцій належать більш ніж 2500 приватним особам.

  Попередній матеріал
  В Одесі сталася стрілянина: один з учасників забарикадувався в автосалоні
  Наступний матеріал
  Смерть нареченого на весіллі: Департамент охорони здоров'я звільнив чотирьох медиків
  Loading...