5.ua

“АвтоВАЗ” поновить поставки автомобілів в Україну через місяць або два - ЗМІ

  Російське підприємство “АвтоВАЗ” не поставляє автомобілі до України в новому році, натомість очікується відновлення поставок в найближчі місяці.

  Як повідомляють “Известия”, про зупинку поставок авто стало відомо тільки зараз, і пояснюється вона кадровими ротаціями в керівництві компанії, а також пріоритетом внутрішнього російського ринку для “АвтоВАЗу”.

  Крім того, в компанії визнають – у 2013 році продали дуже мало автівок в Україні, а тому останнім часом займалися реалізацією нереалізованої продукції за минулий рік.

  Втім, як повідомляється, контракт про поставку авто від компанії-виробника офіційному українському дилеру “УкравтоВАЗ” було підписано 17 березня – а це означає, що нові російські автівки можна буде побачити в автосалонах країни вже за місяць або два. Оновлені моделі Kalinaі Prioraстануть доступні вітчизняному покупцеві ще пізніше, адже вони ще мають пройти сертифікацію.

  Також в автосалонах повідомляють – навіть якби автомобілі надійшли негайно, їх могли б затримати на кордоні, очікуючи   відміни утилізаційного збору, що призвів до здорожчання ВАЗів на 10 %.

  Фото: lada-fortuna.ru

  Попередній матеріал
  В Росії заборонили "непатріотичний" підручник з математики через гномів
  Наступний матеріал
  Міноборони: Росія розгортає на кордоні з Україною систему польових госпіталів
  Теги:
  Loading...