Сірчана кислота
Сірчана кислота cdn.tvc.ru

АМКУ вважає "не зовсім коректними" результати розслідування щодо сірчаної кислоти

  В АМКУ обговорять питання проведення дослідження ринку сірчаної кислоти

  Антимонопольний комітет України вважає некоректними висновки, зроблені Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі під час розслідування на ринку сірчаної кислоти. Як передає "МинПром", про це заявив представник комітету Ігор Кустовський, виступаючи на засіданні в Державній регуляторній службі.

  "Ми вважаємо, що висновки, зроблені під час розслідування, були не зовсім коректними, тому що аргументи з боку металургів не були враховані", – зазначив він.

  Кустовский повідомив, що в АМКУ обговорять питання проведення дослідження ринку сірчаної кислоти. "Необхідно з'ясувати, який насправді існує поточний баланс попиту і пропозиції на цьому ринку. Тому що це ключове питання, на яке обидві сторони дають різні відповіді", – зазначив представник комітету.

  Він повідомив, що протягом останніх п'яти-шести років АМКУ не проводилися такі розслідування і наголосив на необхідності скласти баланс ринку, виходячи з можливостей вітчизняних виробників кислоти та потреб металургів. "І на основі цього балансу створити реальний прогноз, як буде існувати ринок за умови введення квотування", – акцентував він.

  Представник АМКУ також уточнив, що комітет поінформований щодо дефіциту локомотивів, вагонів і цистерн на "Укрзалізниці": "Ми знаємо цю проблему, і вона дійсно існує. Я чую про неї як від представників різних галузей вітчизняної економіки, так і від аграрного сектора".

  Попередній матеріал
  Напередодні зустрічі з Путіним: у США підготували пам'ятку Трампу
  Наступний матеріал
  В Японії стратили засновника секти "Аум Сінрікьо"
  Теги:
  Loading...