Інтернет 4G
Інтернет 4G zhitomir.today

4G в Україні: Кабмін затвердив конкурс на отримання ліцензій

  Кабінет міністрів схвалив конкурси на 4G в діапазонах 1800 МГц і 2600 МГц на четвертий квартал поточного року

  Уряд затвердив конкурс на отримання ліцензій на запуск в Україні мобільного зв'язку 4G. Про це у середу, 9 серпня, повідомляє видання "Новое время".

  Як зазначено у повідомленні, Кабінет міністрів на засіданні 9 серпня схвалив конкурси на 4G в діапазонах 1800 МГц і 2600 МГц на четвертий квартал поточного року.

  Стартова вартість ліцензій на запуск в Україні мережі стандарту 4G оцінюється в 6,3 млрд грн: у діапазоні 2600 МГц – 2,3 млрд грн, в діапазоні 1800 МГц – 4 млрд грн.

  У виданні також зазначають, що на думку голови уряду Володимира Гройсмана, проведення конкурсу не лише принесе кошти в державний бюджет, а й стимулюватиме розвиток економіки країни.

  Порядок проведення конкурсів, розроблений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, передбачає пріоритетне право викупу трьома мобільними операторами (Київстар, Vodafone, lifecell) перших лотів частот в діапазоні 1800 МГц.

  Мобільні оператори, які склали свої діючі 2G-ліцензії в цьому діапазоні, отримують гарантію того, що на конкурсі їм знову дістанеться більша частина цього ж ефіру. Тільки вже під новий стандарт – 4G.

  Як повідомляв 5.UA, на засіданні Кабінету міністрів 3 липня схвалили умови запровадження 4G зв’язку в Україні. Там же погодили рішення про продаж частот. 

  Попередній матеріал
  Україна розірвала угоду з РФ щодо експорту військової техніки – рішення уряду
  Наступний матеріал
  Кабмін знову підняв мінімальні ціни на алкоголь
  Loading...

  Шимків розповів, коли Україні чекати 4G

  Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури 4G та 5G в Україні

  4G-зв'язок в Україні: Зарезервовано перший пул частот для проведення тендеру