'ПриватБанк'
'ПриватБанк' http://dnepr.info

"1+1" та "Укртатнафта": суд Києва дав ГПУ доступ до рахунків десятків компаній "групи Приват" – ЗМІ

  Слідчі запросили доступ до банківських рахунків низки юросіб, щоб установити точні обставини в цьому провадженні

  Печерський районний суд Києва надав слідчим ГПУ доступ до рахунків низки компаній у справі "Приватбанку". Відповідні рішення суд виніс 4 вересня, передає FinClub.

  Так, за інформацією видання, Генпрокуратура з 6 червня 2017 року веде розслідування за фактом створення злочинної організації, а також керівництва такою організацією і участь у ній з метою заволодіння протягом 2008-2016 років коштами "Приватбанку" в особливо великих розмірах колишніми посадовими особами фінустанови.

  За даними слідства, від 20 жовтня по 22 листопада 2016 року "Приватбанк" уклав кредитні договори з 36 юридичними особами на 126,9 млрд грн на термін від 8 до 10 років за ставкою 10,5% річних. Протягом одного-двох днів від моменту отримання кредитних коштів всі позичальники перерахували їх на погашення кредитів 193 юридичних осіб, які були надані в попередні роки.

  Як пише видання, слідчі запросили доступ до банківських рахунків низки юросіб, щоб установити точні обставини в цьому виробництві. І нині доступ надано до рахунків "Укртатнафти", авіакомпаній "Дніпроавіа", "Роза вітрів", аеропорту "Дніпропетровськ", НПК "Галичина", "1+1" Продакшн", а також кількох фізосіб, з яких встановлений тільки бізнесмен Михайло Кіперман.

  Слідчі отримають також інформацію про рахунки маловідомих компаній: "Маркет-Сервіс", "Фабрициус", "Петройл", "Таймар", "Альфа Трейд Оіл", "Павліс", "Меноріта", "Аварис", "Брук-Оіл", "Мондоро", "Біотрейд", "Завод засобів механізації аеропортів", "Сталь", "Капітал Ойл", "Пальміра Трейдинг", "Ойлстрім", "Мігорі", "Максі В", "Адамант Ойл", "Шкодер-С", "Натель", "Біото", "Лаби трейд", НК "Франко", "Олімп Ойл", "Т-Альфа", "Капітал Трейд", "Нафтаенерджі", "Альфа Трейд Ойл", "Масбах", "Атіс Трейд", "Тайс Рівер", "Юкон Сервіс груп", "Сегмент Ойл", "Юнікс груп", "Фобург", "АС-МВК", "Інвестгруп", "Метриком", "Картсервіс Плюс", "Реал-Стан арт", "Альфатрейдер", "Індастріал Гарант", "Діксі".

  Більшість з цих компаній, за даними аналітичної системи YouControl, належать до так званої "групи Приват" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

  Попередній матеріал
  Бабине літо: синоптики обіцяють до +28C
  Наступний матеріал
  Седлецька опублікувала лист, у якому ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до її телефону