Сон
Сон hellomagazine.com

Виспалися та потовстіли: соціологи виявили головні "досягнення" українців за час карантину

  Читайте по-русски
  Карантинні обмеження діють в Україні з 12 березня

  Вже понад 2 місяці Україна перебуває на карантині через поширення коронавірусної інфекції. За цей час головні зміни, які сталися в житті українців — нарешті вдалося виспатися і набрані зайві кілограми. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного компанією "Active Group" у травні 2020 року.

  За даними опитування, карантин приніс доволі багато позитивних змін: виспалися 43% українців, майже 39% відпочивали, 34% більше опікувалися дітьми, 21% вдалося опанувати нові знання. Книжки під час локдауну читали майже 22% українців.

  Що ж до негативу, то понад 31% опитаних зізналися, що набрали зайву вагу, 21% дуже втомилися, втратили роботу майже 17% респондентів, а ще у 9% з’явилися шкідливі звички.

  Відповідаючи на запитання "як змінилась ваша вага за час карантину?", 35,3% українців сказали, що трохи набрали, а 2,7% – істотно набрали вагу. 40,3% респондентів зазначили, що їхня вага не змінилась. 5% респондентів трохи схудли, а 1,5% – дуже схудли. Решта 15,2% опитаних не стежать за власною вагою.

  Цікаво, що набрали вагу загалом 38% опитаних (за їхніми словами). А в контексті негативних змін зайву вагу було згадано у 31% відповідей. Тож близько 7% українців набрали вагу, але не вважають цю зміну негативом.

  Деталізуючи зміни ваги у кілограмах (серед тих, хто помітив таких змін), соціологи з’ясували, що найбільш типовим є "погладшання" на 3 кг (28,1%), та на 2 кг (22,3%). Ще 15,6% набрали 5 кг, 10,7% – 1 кг, 8% – 4 кг. 5,8% респондентів сказали, що за карантин їхня вага збільшилась на 10 кг. Серед тих, у кого вага зменшилась, найбільш типовим результатом є –2 кг, але навіть він майже дорівнює похибці дослідження.

  Для тих, хто все ж набрав вагу і вважає це недоліком, 5.UA публікував поради дієтолога, як можна схуднути під час карантину.

  Попередній матеріал
  Мінінфраструктури планує відновити авіаперевезення з 15 червня
  Наступний матеріал
  На місцевих виборах тему екології використають для просування кандидатів – експерти
  Loading...

  Новий спалах COVID-19: на Рівненщині коронавірус виявили в будинку для літніх людей

  У Чернівцях запрацював громадський транспорт: як люди добираються на роботу – сюжет

  В Євросоюзі визначили вимоги для авіапольотів після пандемії

  На Харківщині за добу від COVID-19 одужала рекордна кількість людей

  У Києві за добу захворіли 65 людей, зокрема 7 лікарів – мапа захворюваності

  Маршрутки забиті, трамваї не їздять: харків'яни розповіли про ситуацію з транспортом у місті