Венеція без води
Венеція без води
inmeteo.net

У Венеції пересохли славетні канали, гондоли стоять у калюжах – фото

Комунальні служби міста намагаються наповнити канали за допомогою застосування штучного припливу води, але цього не вистачає, щоб вирішити проблему

Венеціанські гондольєри наразі залишилися зовсім без роботи – рівень води в каналах міста впав і плавати ними стало неможливо в принципі. Про це повідомляє видання Express, передає УНІАН.

Через низькі приливи та повну відсутність дощів рівень води опустився одразу на 60 см нижче норми. Туристи, що приїхали до Венеції та охочі покататися на гондолах – розчаровані. Комунальні служби міста намагаються наповнити канали за допомогою застосування штучного припливу води, але цього не вистачає, щоб вирішити проблему.

Повідомляється, що минулого року рівень води опустився взагалі на 70 сантиметрів нижче норми, що зробило неможливим пересування на гондолах та водному.

Тож попри те, що кілька разів на рік венеціанські канали страждають від сильної повені, вже другий рік поспіль вони ще й залишаються без води. За словами синоптиків, сезон дощів та паводків прийде до Венеції тільки на початку наступного тижня, тому своєрідний "транспортний штиль" зберігатиметься ще кілька днів.

Венеція без води

Дивіться також фотогалерею:

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Полторак обговорим співпрацю з розвідувальними підрозділами США
Наступний матеріал
Вперше за 239 років в британському місті заборонили бити у дзвін