Девід Бекхем
Девід Бекхем YouTube / HOUSE 99

Пісня українського гурту "ДахаБраха" зазвучала в ролику бренда Девіда Бекхема – відео

Всесвітньовідомий футболіст сам зв'язався з українськими музикантами, аби вони дозволили йому використати їхній трек

Англійський футболіст Девід Бекхем опублікував рекламний відеоролик власного бренда House 99, в якому звучить трек ShoZ-PodDuba українського гурту "ДахаБраха". Відео виклали в YouTube.

Новий бренд House 99, назва якого нагадує про рік весілля Девіда і Вікторії Бекхем, спеціалізується на речах для чоловіків, зокрема це засоби та інструменти для догляду за шкірою і волоссям.

Як всесвітньовідома зірка зв'язалася з гуртом, уже написав учасник гурту "ДахаБраха" Марко Галаневич у Facebook. Каже, Девід Бекхем сам зв'язався з їхнім гуртом: "Значить, дзвонив якось Девід, той, що Бекхем, каже, мовляв, хочу щось таке для нас, для мужиків зробити, стояще. Кажу, мов, давай, у тебе є смак, ти зможеш. А він: та треба музло підходяще для розкрутки. Кажу, що не можу, зараз з дитиною сиджу, пошукай щось зі старого. Та я, каже, знайшов уже, треба оця тємка з Шо з-под дуба. Та заюзана вона, кажу, вже не раз, он ми навіть Фарго не хтіли давати, ледве впросили. Візьми, кажу, Бейбі. Нє, каже, треба ця тема. Треба, той треба, але наступного року – щоб обов‘язково до Києва! Абсолютлі шор, каже, навіть в цьому буду!"

А ось так пісня ShoZ-PodDuba звучить в повній версії:

Довідка. "ДахаБраха" – український етно-хаос гурт, сформований Владом Троїцьким у театрі "Дах". Мають п'ять альбомів – "На добраніч", "Ягудки",  "На межі", Light та "Шлях", а також один альбом, записаний разом з білоруським тріо PortMone – "Хмелева project". Раніше музику DakhaBrakha використовували як саундтреки для українського мультфільму "Мавка: Лісова пісня", канадського фільму "Урожай Диявола" і американського серіалу "Фарго".

Дивіться також фотогалерею за темою:

Мускуляста краса: У Лондоні стартував тиждень чоловічої моди – фотогалерея

Попередній матеріал
Заступник генпрокурора розповів, з якими мотивами Каськів повернувся до України
Наступний матеріал
Кожна дія Саакашвілі протягом останнього часу тільки розширює маневр для правоохоронців – Єнін
Loading...

"Одразу відчуваєш, що десь тут є земляки" – "ДахаБраха" назвали країну, найбільш схожу на Україну

У Бразилії люди кричали "Україна-Україна!" – "ДахаБраха"

Вікторія Бекхем стала послом доброї волі ООН