Корова

Нічого кримінального: поліція закрила справу щодо зґвалтування корови на Хмельниччині – зоозахисники

Shutterstock

"Все, що світить цьому чоловіку – це 3400-5100 грн штрафу?!"

У поліції закрили кримінальне провадження у справі зґвалтованої після тривалих знущань корови на Хмельниччині, бо правоохоронці не бачать у цьому кримінального правопорушення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на зоозахисну організацію UAnimals.

Стверджується, що після загоєння травм тварина не є скаліченою, а тому порушення не можна кваліфікувати як кримінальне, тільки як адміністративне.

"Тобто ще раз: чувак прив'язав корову до трактора, тягнув її за роги, поки вона не впала, потім волік по землі, потім зґвалтував; у корови були вибиті зуби і зчесані боки, і все, що світить цьому чоловіку – це 3400-5100 грн штрафу?!", – йдеться у повідомленні.

Зоозахисники готують скаргу на закриття провадження та просять максимального розголосу цієї ситуації.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що поліція розшукала зловмисника, який прив'язав до трактора корову, тягнув її ґрунтовою дорогою і зґвалтував. Власниця тварини каже, що він "себе стримати не може" та робить це не вперше.

Дивіться також відео 5 каналу: РОСІЙСЬКІ ІПСО: як впливають на нас, як розпізнати та вберегтись від них

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ