Прапор Німеччини

У Німеччині чоловік знайшов чек на суму €4,6 млн, за що йому дивно віддячили

Shutterstock

Свідомий вчинок і несподівана нагорода

Ануар Г. з Франкфурта знайшов чек компанії з виробництва солодощів Haribo та повернув його власнику, за що йому віддячили желейними цукерками. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild.

Чоловік подорожував Німеччиною потягом і виявив на станції чек, який видав концерн Haribo. На ньому була вказана сума 4 млн 631 тис. 538 євро. Емітентом чека була група супермаркетів Rewe.

Ануар вирішив не став переводити його в готівку і зв'язався з Haribo та запитав, що йому треба робити з цим документом. Представники компанії сказали, що треба знищити чек і надіслати докази того, що він це зробив.

Чоловік це зробив і вже за кілька днів отримав коробку з шістьма пакетами желейних ведмедиків, вартість якої становить кілька євро. В Haribo зазначили, що лише компанія може перевести чек у готівку, а тому цей документ ніяк не могла використати стороння людина. Саме тому Ануару надіслали "стандартний знак подяки".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українка зірвала джекпот 30 млн грн і перерахувала його на потреби українських захисників.

Дивіться також відео 5 каналу: "Ракета НЕ українська, я вірю Повітряним Силам": Зеленський про атаку Польщі. Чому не реагує НАТО

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ