Церква

На рф священник "здав" ФСБ депутата, який поставив свічку за перемогу України у війні

Shutterstock

Як стверджує чиновник, розмова відбувалася в рамках таїнства сповіді

В Іркутській області, що на росії, священник здав Федеральній службі депутата, який поставив у церкві свічку за Україну, передає "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

Повідомляється, що священник виклав у мережу публікацію, в якій підтримав дії армії російської федерації в Україні. Місцевий депутат обурився через це. Особливо йому не сподобалося, що настоятель церкви відверто заявляє про свою позицію і стає на чийсь бік. 

Депутат спробував переконати священника, але не досяг успіху. Після цього він сказав, що хотів би бачити українців на Красній площі та поставив свічку за перемогу України.

Щойно депутат вийшов за двері церкви, священник звернувся до ФСБ і здав того. Депутат був здивований таким вчинком, оскільки спілкувався з настоятелем церкви в рамка таїнства сповіді, а отже священник не мав права розголошувати зміст їхнього діалогу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії заарештували багатодітного батька-одинака за те, що він слухав українську музику.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ