Павич

На Буковині суд наказав чоловіка, котрий жорстоко вбив павича

Shutterstock

Правопорушник може уникнути в'язниці

Суд виніс обвинувальний вирок 18-річному чоловікові, котрий цього літа у Чернівецькій області жорстоко вбив павича. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Чернівецьку обласну прокуратуру.

Правопорушника засудили до 5-ти років позбавлення волі, але він уникне в'язниці, якщо успішно відбуде 2-річний випробувальний термін.

"Вирок ще не набрав чинності. Прокуратура вивчає обґрунтованість та вмотивованість прийнятого рішення та можливість його апеляційного оскарження", – розповіли правоохоронці.

Нагадаємо, що 3 червня цього року на природі відпочивала компанія, один із членів якої у стані алкогольного сп'яніння жорстоко вбив павича. Виявилося, що чоловіка звуть Костянтин Урсулін і він мешкає у селі Карапчів (Чернівецька область).

На шокуючих кадрах він схопив тварину за шию та кілька разів вдарив її об землю. Внаслідок травм павич помер. Це відбувалося на очах інших відпочивальників, які знімали процес на відео і радісно сміялися.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на Закарпатті оштрафували чоловіка, бо він надіслав родичці голосове повідомлення з нецензурною лексикою.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ