Трамвай

Залізна людина : в Одесі жінка влетіла головою у трамвай та протаранила його

Shutterstock

"Постраждала" отримала серйозну травму голови

В Одесі жінка вдарила головою трамвай і отримала серйозну травму голови. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook прес-служби КП "Одесаміськелектротранс".

Курйозний випадок відбувся у вівторок, 21 грудня просто посеред дня. Жінка переходила дорогу у недозволеному для цього місці та хотіла перетнути трамвайну колію, на якій стояв трамвай.

Ймовірно, що громадський транспорт став перешкодою для цього, отже пішохід вирішила усунути її. Вона налетіла на середню бічну частину вагону та протаранила її.

Разом із цим жінка отримала серйозну травму голови. Її доставили до медичного закладу.

Повідомляється, що "постраждала" перебувала у стані серйозного алкогольного сп'яніння.

"21.12.2021 о 14:19 на Добровольського, 49 жінка, що знаходилася у нетверезому стані, намагалася перетнути окрему трамвайну колію в невстановленому для цього місці. Внаслідок цього вона набігла на середню бокову частину вагона, що прямував до Пересипу, отримала травми голови та була доправлена до медичного закладу", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у київському тролейбусі антимасочник спробував втекти від контролерів, але застряг у дверях.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ