Курка

В Індії музика на весіллі масово вбила курей – фото 18+

Shutterstock

За словами власника птахофабрики, він втратив суму, еквівалентну 9 тис грн

В Індії 63 курей загинули через музику, яка лунала на весільній ході. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Times of India.

Власник місцевої птахофабрики вже звернувся до поліцейських. За його словами, поблизу ферми проводили весільну ходу, де гучно вмикали музику. Остання налякала курей, а тому він звернувся до учасників церемонії, щоб вони зменшили гучність.

"Однак, друзі нареченого накричали на мене і сказали ді-джею збільшити гучність. Вони навмисно зупинилися перед моєю птахофабрикою приблизно на 15 хв і програвали гучну музику", – йдеться у повідомленні.

Після завершення процесії чоловік помітив померлих десятки курей. На думку ветеринарів, це обумовлено серцевими нападами.

"На моїй фермі було близько 2 тис курей. Кожен з 63 мертвих птахів важить близько 3 кг. Я втратив приблизно 25 тис рупій (приблизно 9 тис грн – "Дивогляд"). Мертві кури досі лежать на фермі, оскільки поліція попросила мене не викидати їх до кінця розслідування", – додав обурений власник птахофабрики.

Зазначимо, що на фото присутні мертві тварини, а тому ми не радимо на них дивитися неповнолітнім, вразливим або вагітним особам.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що чоловік помер через смертельну кількість Coca-Cola.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ