Попередження про акул на пляжі

В Австралії акула жорстоко вбила серфера – відео

Shutterstock

Хижаку вистачило лише одного укусу, щоб вбити жертву

У Новому Південному Уельсі (Австралія) серфер став жертвою акули на місцевому Смарагдовому пляжі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

Трагедія сталася 5 вересня. 30-річний серфер був у воді, під час чого на нього напала акула. Тварині вистачило лише одного укусу, щоб вбити жертву, яка жахливо кричала. За словами інспектора швидкої допомоги, це був "руйнівний" інцидент для кожного присутнього на пляжі.

"Ряд місцевих серфінгістів та перехожих прийшли на допомогу цій людині, вони були неймовірно сміливими у дуже складній ситуації. Пацієнт отримав важку травму руки та спини. Попри всі зусилля перехожих, медиків та інших служб швидкої допомоги, чоловіка не вдалося врятувати", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Червоному морі акула вистрибнула з води і відкусила п'яту парапланеристу. Це потрапило на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ