Рейд правоохоронців до госпіталю для хворих на COVID-19 у Таїланді

У Таїланді хворі у COVID-лікарні під наркотиками влаштовували масові оргії – фото

The Nation Thailand

Поліцейські вилучили у пацієнтів 23 коробки контрабандних цигарок

У Таїланді правоохоронці відвідали госпіталь для хворих на COVID-19, де пацієнти під дією наркотичних речовин влаштовували масові оргії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Nation Thailand.

Курйоз стався у провінції Самут Паркан. Працівники лікарні скаржилися поліцейським через хворих, а тому правоохоронці вирішили провести там обшуки. До них приєдналися чиновники Командування операцій внутрішньої безпеки через повідомлення про бійки.

Вони вилучили матеріали з камер відеоспостереження та зафіксували, що пацієнти приймали наркотичні речовини та займалися сексом. Поліцейські не змогли встановити осіб правопорушників, але це не завадило їм вилучити у них 23 коробки контрабандних цигарок.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про схожий курйоз у Норвегії – там футболісти влаштували оргію на стадіоні, щоб привітати новачка команди.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ