Англійська ведуча

"Трохи схоже на брудну пляму": англійська телеведуча невдало пожартувала щодо мапи України на формі збірної

itv.com

На той момент у студії знаходився посол України у Великій Британії Вадим Пристайко

Ведуча англійського телешоу Кейт Карравей у прямому ефірі програми "Доброго ранку, Британія" назвала карту України на формі нашої збірної з футболу "брудною плямою". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Це відбулося у студії під час дискусії щодо матчу Євро-2020 Україна-Англія, який відбудеться у суботу, 3 червня. На той момент у програмі брав участь посол України у Великій Британії Вадим Пристайко.

Жінка дозволила собі невдалий жарт у бік української збірної, а саме форми, у якій члени команди грають:

"Не знаю, чи добре ви бачите, але на передній частині вашої футболки є карта. Її важко розгледіти. Це схоже на футболку, яку мій син піднімає з підлоги й вважає, що вона ще не дуже брудна. Це трохи схоже на брудну пляму. Ну ви розумієте, про що я, ну схоже ж трохи", – сказала Кейт.

Після цього жінка звернулася до посла України, щоб з'ясувати, чи є якість політичних мотивів у цьому. Однак, Пристайко утримався від коментарів щодо брудної плями та повністю заперечив будь-які мотиви. Тим паче політичні.

Коментар ведучої зачепив та обурив англійських телеглядачів. Вони не стали мовчати і закидали ведучу гнівними коментарями:

  • "Що вона тільки що сказала?";
  • "Кейт така груба";
  • "Чи могли б ви уявити галас, якби Морган сказав українському послу, що його країна виглядає як пляма на сорочці?".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що росіяни впевнені, що допомогли Україні здобути перемогу у 1/8 фіналу Євро-2020.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ