Ванна, піна, дівчина у ванні

Дівчина пролежала у ванні понад 16 годин та не впізнала свою шкіру – відео

Shutterstock

Ступні дівчини покрилися зморшками та змінили колір

Молода дівчина та TikTоk-блогерка упродовж 16 годин приймала ванну, а в результаті не впізнала свого тіла. Про те, що сталося із нею, дівчина розповіла у своєму TikTok. Про це повідомляє "Дивогляд".

Річ у тому, що зазвичай, вже за 30-40 хвилин перебування у воді шкіра починає трохи морщитися, а за 16 годин й зовсім змінюється до невпізнання.
 
На відео можна побачити, що ступні дівчини дійсно мають жахливий вигляд: вони складаються з безлічі зморшок, а шкіра змінила свій колір на біло-сірий.
 
Дівчина написала, що випадково провела у ванній стільки часу, а тепер не знає, що їй робити. Поради вона попросила у своїх підписників та інших користувачів мережі.

"Ось як виглядає результат випадкового 16-годинного перебування у ванній, Боже мій. Порадьте, як мені швидко повернути власні ноги, будь ласка!" – написала блогерка.

Відео набрало більше 1 млн переглядів. Користувачі також перебувають у подиві та кажуть, що неможливо провести стільки часу у воді "випадково". 

  • "Як можна випадково прийняти 16-годинну ванну? Моя вода замерзає вже через 30 хвилин";
  • "Вода зазвичай холоне через 30-40 хвилин. Що ти там робила решту часу?";
  • "16 годин? Я би зрозумів, якщо б ви заснули у ванній, але ви ж не спите більше 9 годин?".
@msdanalee

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що блогер збільшив губи за допомогою крему для ерекції, однак лікарі попереджають про небезпеку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше