Блогерка Леї Се

З Балі депортують росіянку, яка ходила з намальованою маскою – курйозне відео

Скріншот із YouTube

Місцева влада обурена порушенням жорстких карантинних обмежень

На острові Балі (Індонезія) влада бажає депортувати блогерів Джош Палер Ліна та Лею Се, що обумовлено їх невдалим розіграшом. Вони відвідали магазин і зробили намальовану захисну маску, а не справжню. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

На кадрах видно, що дівчині заборонили зайти в магазин, бо в неї не було захисної маски. Втім, вона не розгубилася та намалювала собі маску на обличчі, після чого зайшла в заклад.

Місцевій владі це відео не сподобалося, що обумовлено дією в Індонезії жорстких карантинних обмежень. У поліції є право накладення штрафу на іноземного громадянина за перше правопорушення, а за друге – право депортації.

Раніше хлопець та дівчина не порушували ці правила, але правоохоронні органі вирішили одразу їх депортувати. Вони це пояснюють тим, що блогери мають вплив на мільйонну аудиторію, яка може подумати, що карантинних правил можна не дотримуватися.

Також у поліції розповіли, що Леї Се – громадянка Росії, а ось Джош Палер Лін проживає у США, але народився в Тайвані. Вони вже видалили скандальний ролик, а також вибачилися в соцмережах.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Балі поліція розшукує росіянку, яка знялася в порно на священному місці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ