Козел

Козел заліз у поліцейську машину і з'їв документи – відео

Фото із відкритих джерел

Рогатий зловмисник напав на поліціянтку і повалив її на землю

Одній із поліцейських в американському штаті Джорджія довелося мати справу із незвичайним "злочинцем". До її службової машини вдерся козел і почав завзято їсти документи. Відео з кумедним інцидентом з1явилося на порталі On Demand News.

У своєму рапорті помічниця шерифа пояснила, що тварина потрапила у поліцейське авто, коли вона пішла до будинку для оформлення паперів. При цьому вона стверджує, що дверцята машини були зачинені, хоча й не замкнені на замок. Вона навмисне їх не замикала, бо побоювалася нападу агресивних собак власників будинку.

Яким чином рогате парнокопитне змогло пробратися усередину — невідомо. Однак зазначається, що тварина не лише з’їла важливі документи, а й напала на поліціянтку. Цап буцнув її і вона впала на землю. На щастя, жінка не постраждала.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у США поліція зупинила підозрюваного у викраданні автомобілів, а той взяв і вкрав їхню машину.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ