7 помилок, через які інтер’єр кухні має дешевий вигляд

Ремонт – справа не з легких. Особливо, коли потрібно оновити такі функціональні зони, як кухня чи ванна.

"Дивогляд" зібрав поради дизайнерів і майстрів з ремонту, які розповіли, які елементи інтер’єру псують вашу кухню і роблять її не стильною і дешевою на вигляд (так, ми знаємо, що насправді в ремонті нічого дешевого не буває).

Магніти на холодильнику

Магніти на холодильнику
Магніти на холодильнику
Фото: Shutterstock

Як же холодильник без магнітів, спитаєте ви. Раніше, коли українці тільки починали активно подорожувати, магнітик із іншої країни вважався найкращим сувеніром. Але тепер люди надають перевагу більш практичним і корисним подарункам. А стінка холодильника, заліплена різнобоєм магнітів, надає всій кухні неохайний вигляд.

Дизайнери інтер’єру радять зібрати найбільш цінні для пам’яті магнітики і перемістити їх на спеціальну магнітну дошку. А холодильник залиште у спокої.

Читайте також: Як очистити свій холодильник від неприємних запахів – поради

Принти

Був період, коли жодна квартира не обходилася без фотошпалер. Згодом ця мода перемістилася у яскраві принти на фасадах меблів. Однак і те, і інше залишилося в минулому. Принти із пальмами, кошиками фруктів, чашками кави чи котиками на плитці чи кухонному фасаді важко вписати у загальний стиль квартири. Такі елементи зазвичай вибиваються із загального настрою і псують враження від свіжого ремонту.

Це саме стосується занадто яскравих кислотних кольорів на стінах чи фасадах. Щоб про вашу кухню не говорили "вирви око", яскравості краще додати за допомогою невеликих елементів – у скатертині, подушках для стільців чи дивану, картині чи фіранках.

Штучні квіти

Пластикові квіти
Пластикові квіти
Фото: Shutterstock

Розкішні фікуси чи пальми із пластику якщо й можуть мати гарний натуральний вигляд, то дуже недовго. Такий елемент декору дуже швидко перетворюється на вилинялий пилозбірник.

У стилістів щодо штучних рослин у квартирі однозначна думка – ні! Квіти або живі, або ніяких. Тим більше, пластик - це зайва шкода для екології.

Дешеві матеріали, що імітують дорогі

Стільниця із ДСП, що імітує натуральний камінь, або шпалери з принтом цегляної кладки найчастіше мають дешевий вигляд "ремонту нашвидкуруч". Якщо бюджет не дозволяє використовувати дорогі матеріали, краще віддати перевагу нейтральним текстурам та кольорам, а не імітувати "розкіш".

Дірка під тумбочками

Простір між підлогою і кухонним гарнітуром обов’язково має бути закритий декоративною планкою Це маленька, але дуже помітна деталь, яка може вплинути на враження від усієї кухні.

Окрім того, у порожнині під тумбами постійно збирається пил, сміття і губляться різні предмети.

Труба вентиляції

Вентиляція
Вентиляція
Фото: Shutterstock

Вентиляцію над витяжкою часто монтують за допомогою гофротруб, які так і залишаються неприкритими. На них дуже швидко збирається шар пилу і жиру, який практично неможливо відчистити з гофрованої поверхні. І навіть ідеально чиста кухня завжди має неохайний вигляд. Фахівці радять закривати труби вентиляції або, якщо такої можливості немає, робити їх із гладких матеріалів, які можна чистити.

Читайте також: Без жиру та плям: як очистити духовку – поради

Жалюзі на вікнах

По-перше, у більшості випадків жалюзі надають кімнаті офісного стилю. По-друге, на тонких решітках збирається пил і жир, які, знову ж таки, важко відчистити. Стилісти радять використовувати більш сучасні рішення. Наприклад, тканинні ролети чи римські штори.

Читайте також: Як самостійно прочистити каналізаційні труби – лайфхаки 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше