Пляшка з посланням

Чоловік знайшов у себе вдома загадкову пляшку з посланням, яку залишили близько 50 років тому – фото

Shutterstock

Власнику будинку вдалося знайти автора послання

Мешканець Австралії на ім'я Метт Стрітфілд ремонтував свій будинок і помітив між стінами пляшку з посланням, яка там знаходилася майже півсторіччя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Чоловік зазирнув всередину пляшки з-під молока та помітив записку, підписану 4-ма будівельниками, котрі звели цей будинок. Послання датувалося 5 квітням 1974 року.

У записці було згадано про кожного майстра, який працював над будуванням. Також там йшлося, що цей проєкт – один із перших побудованих після того, як перейшли до метричної системи вимірювання.

"Ви точно чули легенди про записки у пляшці, але ніколи не подумаєте, що знайдете таку між стінами власного будинку", – розповів Стрітфілд.

Також австралієць спробував у Facebook знайти авторів цього послання. Йому вдалося розшукати одного з них, якого звали Рона Ніддрі. Останній був вкрай задоволений, що його сувенір знайшли, навіть якщо майже через 50 років.

Тепер Стрітфілд хоче доповнити це послання інформацією про нинішнє життя та повернути пляшку назад після закінчення ремонту. Таким чином, наступного власника будинку у майбутньому буде чекати цікавий артефакт.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США знайшли пляшку з посланням, яку відправили майже 100 років тому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ