Сумка для сніговика

Японці створили незвичайну сумку для сніговика – відео

Yukidaruma

Головне, щоб було з чого ліпити сніговиків

Японска компанія Marquee Tsuchiya Kaban раніше прославилася своєю неординарністю, коли створила сумку для того, щоб носити кавун. На цей раз вона ще більше вирішила вразити шанувальників і створила спеціальну сумку із серії The Funof Carrying в якій можна переносити сніговика. Про це пише Icon Life.

Сумочку Yukidaruma проектували, враховуючи найдрібніші деталі, оскільки її створили лише для однієї цілі – носити маленького сніговика.

Матеріали для виробу підбирали лише водонепроникні. Зовні на натуральну шкіру нанесли сильний гідроізоляційний засіб, який проникає навіть у волокна, але зберігає характер і текстуру шкіри.

Всередині сумка обшита тканиною з поліефірного волокна, а також вшита водонепроникна блискавка, щоб при процесі розтавання вода не витікала з сумки.

Yukidaruma виконана в сіро-графітовому кольорі і оснащена спеціальним лотком, який можна легко висувати з нижньої частини сумки, щоб не пошкодити виріб із снігу. Довга вузька кишеня на внутрішній стороні чохла спеціально створена для того, щоб зберегти ніс сніговика.

Нагадаємо, нещодавно люксовий бренд Moschino створив сумки незвичної форми, що зумовило обурення у мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ