Що подивитися на Новий рік: 10 позитивних фільмів – трейлери

На тлі наближення Нового Року дуже хочеться подивитися фільми, які наповнюють серце різдвяною атмосферою та залишають глядачів з посмішкою на обличчі

Саме тому "Дивогляд" зробив підбірку з десяти стрічок, серед яких є як популярна класика на кшталт "Один вдома", так і не настільки популярні стрічки.

  • "Один вдома" (1990)

Цей класичний новорічний фільм розповідає історію Кевіна Маккалістера, який залишається сам удома під час родинних свят. Веселий ряд пригод розгортається, коли Кевін вирішує взяти справи в свої руки.

  • "Ельф" (2003)

Бенджамін Баттон, прийнятий ельфами, вирушає на пошуки свого справжнього батька в Нью-Йорк. Цей веселий фільм наповнений гумором та різдвяною магією.

  • "Кучерявка Сью" (1991)

Це анімаційний фільм, створений на основі казок Олександра Драгоманова. Ця історія розповідає про пригоди маленької дівчинки Сюсі, яка живе в чарівному світі.

  • "Полярний експрес" (2004)

За мотивами казки, цей анімаційний фільм розповідає про хлопчика, який вірить у Санта-Клауса і вирушає в неймовірну подорож на Полярному експресі.

  • "Життя прекрасне" (1946)

Класичний фільм, який розповідає історію Джорджа Бейлі, який дізнається важливі для свого життя речі під час різдвяних свят.

  • "Різдвяна історія" (1984)

Екранізація класичної казки Чарльза Діккенса, яка розповідає історію Ебенезера Скруджа та його перетворення під впливом різдвяного чуда.

  • "Чарлі і шоколадна фабрика" (2005)

Це захоплююча пригода, яка розповідає історію хлопчика на ім'я Чарлі, який виграє унікальний турнір і потрапляє у таємничу шоколадну фабрику власника Віллі Вонки.

  • "Хлопчик на ім'я Різдво" (2021)

Цю стрічку зняли за мотивами однойменної книги Метта Хейга. Вона розповідає історію хлопчика Ніколса, який живе у лісах Лапландії зі своєю злою тіткою.

  • "Як Ґрінч украв Різдво" (2000)

Гумористична версія класичної історії про Злодійку, який намагається вкрасти Різдво, але змінюється під впливом доброти.

  • "Різдвяні канікули" (1989)

Це комедійна стрічка про родину Грізволдів, яка влаштовує краще, ніж очікувалося, різдвяне святкування з багатьма непередбачуваними випадками.

Раніше "Дивогляд" розповідав про 10 найгірших різдвяних фільмів за версією Rotten Tomatoes.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше