"Аватар. Останній захисник"

"Аватар: Останній захисник": Netflix поділився деталями сюжету серіалу – тизер

Netflix

Будуть цікаві пригоди і напружені моменти протистояння зі злом

Платформа Netflix опублікувала офіційний тизер до нового пригодницького серіалу "Аватар: Останній захисник". Детальніше про сюжет стрічки та акторський склад розповідає "Дивогляд" із посиланням на блог компанії.

Події у серіалі розгортаються у світі, де існує чотири стихійні нації: Племена Води, Королівства Землі, Нації Вогню та Повітряних Кочівників. У центрі уваги напруження і протистояння між цими націями. Деталі стрічки не розголошують, але наразі відомо, що Аанг і його друзі повинні будуть зупинити Володаря Вогню Озая та перешкодити руйнівному пошуку влади Вогняної Нації. Автори обіцяють захопливі пригоди та місцями напружені моменти.

Аудіосупровід у стрічці посилює схожість між майбутнім серіалом і оригінальною анімаційною версією. 

"Давним-давно чотири нації жили разом у злагоді. Потім все змінилося, коли Нація Вогню напала. Тільки Аватар, володар усіх чотирьох стихій, може зупинити їх. Але коли світ потребував його найбільше, він зник. Минуло сто років, і мій брат (Сокка) і я (Катара) відкрили новий Аватар: маг повітря на ім'я Аанг. І хоча його вміння керувати повітрям чудові, йому потрібно багато чого навчитися, перш ніж він буде готовий когось рятувати. Але я вірю, що Аанг може врятувати світ", – так, словами мага води Катара, охарактеризували стрічку автори.

Ще у серпні 2021 року режисер Альберт Кім у своїй заяві висловив захоплення адаптацією культової анімаційної історії:

"Версія живої дії може не тільки точно перекласти те, що було зроблено в анімації, – вона може привнести новий багатий візуальний вимір у фантастичний світ", – написав Кім.

Ролі у серіалі "Аватар: Останній захисник" виконають:

  • Гордон Корм'є (Аанг);
  • Кіавентіо Тарбелл (Катара);
  • Деніел Де Кім (Володар вогню Озая);
  • Пол Сун-Хен Лі (генерал Айро).

"Я відчуваю, що живий бойовик "Аватар: Останній захисник" поверне до життя все, що ви знаєте і любите про оригінальний серіал", – сказав актор головної ролі Гордон Корм'є.

Прем'єра пригодницького фантастичного телесеріалу на Netflix запланована на 2024 рік.

Дивіться тизер серіалу "Аватар: Останній захисник":

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Netflix показав офіційний тизер до другого сезону південнокорейського серіалу "Гра в кальмара".

Дивіться також відео 5 каналу: Україну можуть запросити до НАТО на саміті у Вашингтоні 2024-го? – Володимир Горбач

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ