Мавка. Лісова пісня

Автори мультсеріалу "Мавка" показали нових героїв – відео

MAVKA / Facebook

Мультсеріал матиме комедійну стрічку для дітей

Кіностудія Animagrad, яка працює над створенням мультсеріалу "Мавка. Лісова пісня", показала нових героїв майбутньої стрічки, передає "Дивогляд".

Створення стрічки здійснюється у співпраці з французькою анімаційною студією TeamTo. Партнери з Франції зацікавилися мультфільмом, ще коли він був у розробці, а тапер вони готові зробити свій виробничий і фінансовий внесок у створення серіалу за мотивами мультфільму "Мавка".

Продюсерка анімаційної стрічки Анна Єлісєєва відмітила, що проєкт поки що перебуває "на дуже ранньому етапі розвитку". Вона поділилася кількома подробицями і розповіла, що у серіалі з'являться нові герої, серед яких подруга Мавки Повітруля, яка стане її "абсолютною протилежністю за характером". Також варто очікувати на появу "лісового лиходія" Чугайстера. За словами продюсерки, на створення цих героїв авторів надихнула українська міфологія.

Анна Єлісєєва поділилася, що за форматом мультсеріал матиме комедійну стрічку для дітей. Автори багатосерійної стрічки очікують, що вона повторить успіх оригіналу і стане відомою у світі.

ЩО ВІДОМО ПРО МУЛЬТФІЛЬМ "МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ"

Мультфільм про Мавку можна вважати одним з найдорожчих в українському кінематографі. За перший вікенд прокату мультфільм переглянуло 189 048 глядачів, а касові збори встановили відмітку 24 903 241 грн. За сім днів прокату мультфільм зібрав 25 млн переглядів, а за 5 тижнів цей показник зріс до майже 100 млн.

Також український мультфільм увійшов у п'ятірку лідерів прокату в Іспанії. За перший тиждень прокату на анімаційну стрічку продали 35 322 квитків, а касові збори склали €321 684.

"Мавка створювалась з великою любов’ю та увагою до кожної деталі. Багато речей у контексті розробки проєкту і 3D-анімації були новаторськими для України, і фільм дійсно зроблено на гідному європейському рівні, ми можемо пишатися якістю нашого продакшну", – поділився продюсер мультфільму Єгор Олесов.

Також анімаційна картина "Мавка. Лісова пісня" вийшла у польський прокат мовою оригіналу, тобто українською. Мультфільм представили у 30 кінотеатрах 21 міста Польщі. Прем'єра мультфільму польською мовою відбудеться 4 серпня 2023 року. Роль головної героїні озвучить акторка дубляжу Роксана Венгель.

Дивіться сізл-ріл серіалу "Мавка", в якому вперше показали нових героїв:

Дивіться також відео 5 каналу: До Херсону поволі повертається електрика - попри обстріли та високу воду

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.
ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ