Джеремі Реннер

Отримав 30 переломів: актор Джеремі Реннер звернувся до фанатів – фото

jeremyrenner / Instagram

"Любові та благословення всім вам"

Американський актор Джеремі Реннер після того, як його переїхав ратрак, починає поступово одужувати. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Зірка "Месників" опублікував нове фото з лікарні, на якому лікар-реабілітолог розробляє праву ногу актора, поки той лежить на лієку.

"Ранкові тренування, плани – все змінилося цього нового року. Я хочу подякувати всім за ваші повідомлення та увагу до мене та моєї родини. Велика любов і вдячність вам усім. Ці понад 30 зламаних кісток загояться, стануть міцнішими, так само як поглиблюється любов і зв'язок із родиною та друзями. Любові та благословення всім вам", – поділився Реннер.

Джеремі Реннер
Джеремі Реннер
Фото: jeremyrenner / Instagram

Зазначимо, що актор 1 січня чистив доріжку біля будинку на ратраку. Він ненадовго покинув транспортний засіб, але той несподівано поїхав. Реннер спробував його зупинити, але у підсумку снігоприбиральна машина переїхала чоловіка. Актор перебував у критичному стані, а також йому могли ампутувати ногу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що литовський музикант переспівав свій хіт українською мовою.

Дивіться також відео 5 каналу: СИТУАЦІЯ ЗАГРОЗЛИВА: росія перегруповує свої сили для декількох наступів – Березовець назавав дату

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ