Сальма Гаєк

Сальма Гаєк розкрила секрет своїх розкішних грудей

salmahayek / Instagram

Бюст акторки помітно збільшився

Відома американська та акторка мексиканського походження Сальма Гаєк зізналас, чому її груди збільшилися. Про це вона розповіла ході шоу Red Table Talk, передає "Дивогляд".

54-річна зірка, яка відома своїм розкішним бюстом, заявила, що її груди натуральні, однак вона розуміє, чому багато людей вважають, що вона вдавалася до пластичних операцій.

"Багато разів говорили, що я зробила операцію зі збільшення грудей. Я їх не звинувачую! Мій бюст і справді був набагато меншим! Як і все моє тіло", - сказала Гаєк.

Акторка розповіла, що на розмір її грудей впливали лише природні процеси.

"У деяких жінок груди зменшуються… Я просто випадково виявилася однією з тих, чиї груди збільшувалися з будь-якого приводу. Наприклад, коли я поправилась, завагітніла, або коли у мене почався період менопаузи. Я змінила багато розмірів, моя спина дійсно страждала від цього. Мало людей говорять про проблеми життя з великими грудьми", - поділилася актриса.

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/watch/?v=526652978537024"]

Зазначимо, незважаючи на вік, Сальма Гаєк продовжує вражати фанатів довершеною фігурою і не соромиться викладати у своєму Instagram фото в купальниках.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ