гурт GO_A на Євробаченні

Після вибухового виступу Go_A букмекери різко підняли ставку на Україну на Євробаченні-2021

5 канал

Все вирішиться на фінальному концерті 22 травня

Після першого півфіналу Євробачення-2021 букмекери значно підвищили котирування України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт пісенного конкурсу.

Якщо перед початком конкурсу Україні прогнозували місце у третій десятці, після перших репетицій позиції гурту Go_A піднялися аж до 8 місця. Однак після вибухового виступу 18 травня в рамках першого півфіналу, ставки на Україну різко зросли. Тепер українським виконавцям прогнозують 4 місце з імовірністю на перемогу 7%.

Євробачення 2021, ставки букмекерів
Євробачення 2021, ставки букмекерів
Фото: скріншот

Перша трійка лідерів залишається незмінною, але вони постійно міняються місцями. Станом на 19 травня перемогу прогнозують Італії. Друге місце віддають Франції, третє – Мальті.

Зазначимо, після другого півфіналу, який відбудеться 20 травня, позиції виконавців можуть знову змінитися.

Нагадаємо, Україна залишається єдиною країною, яка кожного року з моменту участі у конкурсі проходить у фінал Євробачення. Раніше стало відомо, хто потрапить у фінал після першого півфіналу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ