Євробачення

За день до першого півфіналу букмекери змінили свій прогноз на переможця Євробачення

Shutterstock

Україні віддають місце в десятці

Там, де присутні змагання, обов’язково будуть і букмекери. Зрозуміло, що така масштабна подія, як Євробачення, не могла залишитись без їх уваги. За день до першого півфіналу букмекери назвали нового фаворита головного пісенного конкурсу в 2021-му році. Про це повідомляє "Дивогляд".

Минулого тижня перше місце прогнозували Франції. Однак, нині Барбару Праві випереджає італійський гурт Maneskin з піснею Zitti e buoni (вірогідність перемоги – 23%). Коефіцієнт коливається в діапазоні 3,25 – 3,50, тоді як коефіцієнт на французьку співачку просів до 4-4,75.

За версією букмекерів, третьою фінішує Мальта, хоча саме співачку Destiny з піснею Je Me Casse ще раніше вважали головною претенденткою на перемогу. До першої п’ятірки також потрапляють Ісландія та Кіпр.

Український гурт Go_A котирується на восьмому місці. Поставивши на нього, сума виграшу у випадку перемоги пісні Shum збільшиться у 31-35 разів. Такі дані зібрав сайт Eurovisionworld, проаналізувавши котирування провідних букмекерських контор світу.

Нагадаємо, що Go_A виступить під 15 номером у першому півфіналі, що відбудеться у вівторок, 18 травня у Роттердамі. Раніше перед другою репетицією стало зле солістці Go_A Катерині Павленко, їй навіть довелось здавати ПЛР-тест на коронавірус.

Оновлення: Після виступу у першому півфіналі букмекери знову змінили позиції трійки лідерів і різко покращили прогнози для України.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ