Мена Суварі

Зірка "Американського пирога" Мена Суварі народила первістка

menasuvari / Instagram

Хлопчика назвали на честь дідуся

Зірка серіалу "Американський пиріг", 42-річна Мена Суварі народила первістка. Як повідомляє "Дивогляд", про це акторка разом зі своїм чоловіком Майклом Хоуп повідомяла виданню People.

Хлопчика назвали на честь покійного батька Майкла – Крістофер Александр Хоуп. Він є довгоочікуваною дитиною у зірковій родині.

Мена Суварі у своїх інтерв'ю не раз зазначала, що хоче стати мамою. Однак, не вдавалося.

Радісна новина щодо цікавого положення акторки облетіла мережу у жовтні 2020 року. На своїй сторінці в Instagram знаменитість виклала фото із помітно округлим животом.

"Пройшовши через усі травми й боротьбу, минаючи всі сумніви, наш маленький ангел обрав нас. Мені ніколи не вистачить слів, щоб описати мою любов до цієї прекрасної душі, яка прийшла в наше життя, і я ніколи не перестану намагатися дати їй найкраще життя. Ти все, чого я коли-небудь хотіла, і найважливіше, що коли-небудь матиме значення", – зазначено у дописі до публікації. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що супермодель Емілі Ратаковські народила первістка.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ