серіал Слов'яни

Українсько-словацький серіал "Слов'яни" вийшов в ефір європейського телебачення

JOJ.SK

Його переглянуло 14% населення

Серіал "Слов'яни", який було створено у спільному виробництві Україні та Словаччини, з'явився в ефірі словацького телеканалу JOJ. Про це йдеться на офіційному сайті JOJ.SK.

Стрічку вже подивилися 700 тисяч глядачів, що складає 14% від усього населення Словаччини. В Україні прем'єра історичної картини незабаром з'явиться в ефірі каналу "1+1".

"Результат виправдав наші сподівання: серіал зібрав біля екранів майже 700 тисяч глядачів, з часткою перегляду 27.7%, відповідно, посів лідерську позицію. Сподіваємось, що в Україні серіал перегляне ще більше глядачів і доля перегляду буде ще більшою",
– заявив один із авторів картини Юрій Карновський.

"Слов'яни" – історичний серіал із елементами фентезі. Сюжет розповідає історію життя людей на межі VI-VII століть, що мешкають у слов'янському містечку Великий стіл

Юна травниця Драга намагається відшукати спосіб врятувати свого брата, який перетворився на оленя. Одного дня вона зустрічає пораненого незнайомця, що знепритомнів. Чоловік не пам'ятає хто він є та звідки пришов.

Завдяки своїм чарівним здібностям Драга рятує чужинця, дає йому ім'я та пускає у своє життя. Разом вони намагаються з'ясувати щось про його минуле, однак, із кожною новою інформацією, все більше ставлять під загрозу життя мешканців городища. 

Нагадаємо, раніше "Дивоглд" повідомляв, що серіал "Вбиваючи Єву" завершиться на 4 сезоні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ