Гаряча кров: топ-10 найсексуальніших молодих українських акторів

Останніми роками український кінематограф усе більше розквітає. З’являється все більше молодих талановитих акторів, які зачаровують своєю харизмою.

"Дивогляд" вирішив скласти свій список найсексуальніших акторів, дивитися на яких на екрані (чи на театральні сцені) — саме задоволення.

Роман Луцький, 34 роки

Роман вже встиг зіграти у кількох десятках театральних постановок і у кількох доволі успішних фільмах, найвідоміші із яких — "Віддана", "Сторожова застава", "Секс і нічого особистого", а також "Безславні кріпаки", де Луцький виконав роль Тараса Шевченка, що бореться за свободу разом з японськими самураями. 

Романа Луцького називають українським Бредом Піттом. А ви що скажете?

Богдан Юсипчук, 32 роки

Богдан Юсипчук не лише успішний актор, а й модель. У 2014 році він завоював титул Містер Україна, а у 2018 - Mister Sea World. На екранах його можна побачити у фільмах "Синевир", "Тіні незабутих предків", "Крути 1918".

Ярослав Сидоренко, 30 років

Цей брюнет зі східною зовнішністю поки що мало з’являвся на телебаченні, але на театральній сцені він точно виділяється.

Ярослав Сидоренко
Ярослав Сидоренко
Фото: ketti_chups / Instagram

Іван Бліндар, 29 років

Іван теж переважно грає у театрі, але має й кілька ролей у кіно, зокрема "Я, Побєда і Берлін", "Коли падають дерева" та "Шлях мерця".

Іван Бліндар
Іван Бліндар
Фото: ivanblindar / Instagram

Дивіться також: Найкраще – за кадром: топ-10 українських телеведучих із найкрасивішими ногами

Максим Самчик, 23 роки

Як і Іван Бліндар, Максим Самчик відзначився роллю у фільмі "Коли падають дерева", який у 2018 році був показаний на Берлінському кінофестивалі. Окрім того, українським глядачам Самчик запам’ятався роллю Феді Макарова у серіалі "Перші ластівки".

Максим Самчик
Максим Самчик
Фото: max_samchyk / Instagram

Олексій Лейбюк, 28 років

Олексій пробує реалізувати себе не лише на театральній сцені, але й як режисера. Лейбюк працює переважно із постановками за класичними творами, зокрема, Маркеса, Гюго, Ремарка.

Олексій Лейбюк
Олексій Лейбюк
Фото: oleksiy_leybyuk / Instargram

Владислав Никитюк, 28 років

У портфоліо цього актора вже більше десятка помітних ролей у фільмах і серіалах. Він зіграв одну із головних ролей у "Тінях незабутих предків" та "Правило бою", а також з’являвся у фільмах "Крути 1918".

Владислав Никитюк
Владислав Никитюк
Фото: niki_vlad / Instagram

Макар Тихомиров, 24 роки

Макар Тихомиров поки "засвітився" у двох повнометражних фільмах: "Кіборги. Герої не вмирають" і "Межа". Обидва вийшли у 2017 році. Окрім того, Тихомиров зіграв у десятку серіалів та кількох театральних п’єсах.

Макар Тихомиров
Макар Тихомиров
Фото: makartikhomirov / Instagram

Антон Соловей, 31 рік

Антон зіграв одну із ролей у воєнній драмі "Незламна" та часто з’являється на театральній сцені. Окрім того, він бере участь у музичному проєкті.

Антон Соловей
Антон Соловей
Фото: antonn_solovey / Instagram

Олександр Піскунов, 29 років

Олександр зіграв епізодичну роль у британсько-французькій сатиричній комедії "Смерть Сталіна", а також в українських фільмах "Крути 1918", "Межа", "Кіборги" і "11 дітей з Моршина".

Олександр Піскунов
Олександр Піскунов
Фото: peacekunow / Instagram

Дивіться також: Гарячі лірики: ТОП-10 найсексуальніших українських митців-2020 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше