Почуття крізь десятиліття: як зірка "Гри престолів" у дитинстві закохався в акторку, а за 30 років одружився з нею

Він – зірка "Гри престолів" та один з найгарячіших чоловіків акторського світу, вона – тендітна зірка кіно минулої епохи. Між ними різниця у 12 років на користь жінки. Але жодна з можливих причин несумісності не вплинула на щастя цієї пари, стосунки між якими почалися за 18 років до знайомства.

Джейсон Момоа – актор, знаний за роллю Кхала Дрого з популярного серіалу "Гра престолів". Вперше чоловік побачив свою майбутню дружину, акторку Лізу Боне, на екрані телевізора у 8 років. Відтоді маленький хлопчик настільки захопився акторкою–початківцем, що за 30 років таємно одружився з нею. 

Дивогляд дізнався про одну з найказковіших історій кохання, яка сталася у цьому неймовірному світі. 

Кохання з першого погляду 

На початку 80-их років Ліза Боне була зіркою телесеріалу "Шоу Косбі", за роль в якому вона виграла у номінації "Найкраща акторка другого плану". Серед прихильників телешоу був і Джейсон Момоа – 8-річний хлопчик з Гаваїв. 

Згодом Джейсон згадуватиме, що коли вперше побачив Лізу на екрані, то зрозумів: він зробить усе, аби завоювати цю жінку, попри різницю у 12 років. 

Ліза Боне у "Шоу Кісбі"
Ліза Боне у "Шоу Кісбі"
Фото: IMDb

Перша зустріч 

Джейсон почав свою акторську кар'єру у 1999 році. Він знімався в останніх серіалу "Рятівники Малібу", а згодом ще у 4 фільмах, які, щоправда, провалилися у кінопрокаті. В 2005 році Момоа приєднався до зйомок серіалу "Зоряна Брама: Атлантида". Тоді ж Джейсон отримав шанс познайомитися зі своїм дитячим коханням на одній з вечірок. І попри вже наявні стосунки з акторкою Сімон Джейд Маккінон, Момоа не міг впустити свій шанс.

Джейсон Момоа
Джейсон Момоа
Фото: Shutterstock

Ввечері пара пішла гуляти та зупинилася в одному з пабів, в якому вони просиділи до ранку, обговорюючи усе на світі. До речі, там Ліза придбала "Гіннес" – улюблений напій Момоа. Саме тоді він зрозумів, що ця дівчина – його доля. Тому коли потрібно було вже йти по домівках, Джейсон закинув жінку собі на плече та відніс до себе додому. Згодом вони почали зустрічатися. 

Джейсон Момоа та Ліза Бонет
Джейсон Момоа та Ліза Бонет
Фото: hellomagazine.com

 

Дружба з Ленні Кравітцом 

На момент початку стосунків із Момоа Ліза вже була розлучена зі співаком Ленні Кравітцом та мала дорослу доньку від нього – Зої Кравітц. Для деяких чоловіків така ситуація була тягарем, але не для Джейсона. Актор зумів відвоювати довіру Зої та навіть потоваришувати з Ленні. 

Джейсон Момоа та Ленні Кравітц
Джейсон Момоа та Ленні Кравітц
Фото: Albawaba

Сам співак навіть зізнається, що прив'язався до великого гавайця як до рідного брата. Також у Момоа і Кравітца є парні обручки, зроблені у вигляді черепів – символ їхньої дружби. 

Родина Боне-Момоа

Попри тривалі стосунки, пара таємно одружилася нещодавно – у 2017 році. Нині Момоа та Боне виховують спільних сина та доньку. Діти дуже схожі на свого батька: вони мають таке ж кучеряве волосся. У своїх інтерв'ю Ліза називає чоловіка лідером з великим серцем, що рідко можна зустріти у чоловіках в наші часи. 

Історія Лізи Боне та Джейсона Момоа може здатися казковою, проте це сталося одного разу, а отже, може статися й з будь-ким. Головне – вірити у магію світлого почуття. 

 
Раніше Дивогляд писав, як Каньє Вест підкорив серце однієї з найвпливовіших жінок світу. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше