Альона Омович

Перестаралася з фотошопом: українську блогерку висміяли у мережі за надто довгий палець – фото

instagram

Схоже, у вмінні користуватися додатком їй ще треба потренуватися

Українська модель та блогерка Альона Омович виклала знімок в обтислому вбранні та пікантній позі. Однак увагу підписників привернуло не вбрання дівчини, а на диво довгий палець на руці блогерки. Курйозну світлину модель виклала в Instagram.

На фото 26-річна Омович позує у чорному обтислому кроп-топі та коротких шортах. Своє вбрання вона поєднала зі шкіряними ботфортами. На світлині дівчина тримає тарілку з пастою. 

Проте цього разу увагу привернув не спокусливий образ блогерки, а надто довгий та вигнутий великий палець і аномально тонка талія дівчини. Схоже, вона перестаралася з фотошопом та не змогла вчасно зупинитися під час коригування своїх пропорцій. 

Підписники розкритикували дівчину за таку пристрасть до додатка. 

""Великий палець надто великий", "Боже, фейспалм", "Схоже, твоя хвороба – це тільки прикриття. Насправді, ти собі робила операцію з видовження пальців"", – прокоментували світлину підписники Омович. 

Раніше Кім Кардаш'ян викрили у фотошопі. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ