Джеймс Бонд

Букмекери назвали наступного виконавця ролі Джеймса Бонда

Shutterstock

Раніше у ЗМІ найімовірнішим претендентом на бажану роль називали англійського актора Тома Гіддлстона

Роль агента 007 десятки років залишається однією із найбажаніших для кіноакторів. Однак отримати її можуть лише найкращі.

Після того, як Деніел Крейг, який найдовше в історії був Джеймсом Бондом, заявив, що наступний фільм - "Не час помирати" - стане його останнім у "бондіані", кіноексперти усього світу почали висувати здогади, хто ж буде наступним.

Очікувалося, що ім’я нового Джеймса Бонда назвуть під час прем'єри п'ятого фільму за участю Крейга у листопаді 2020 року. Однак через пандемію коронавірусу автори вирішили відкласти оприлюднення інформації про нову "бондіану". Про це повідомляє The Mirror.

Раніше у ЗМІ найімовірнішим претендентом на бажану роль називали англійського актора Тома Гіддлстона. Були також чутки, що Джеймсом Бондом може стати жінка або чорношкірий актор.

Та у букмекерів щодо цього інша думка. А вони, як відомо, завжди знають трохи більше. Очікується, що новим агентом 007 стане Том Гарді, в арсеналі якого багато яскравих характерних ролей.

Цю інформацію вже активно поширюють британські ЗМІ, які пишуть, що офіційно Тома Гарді оголосять новим Джеймсом Бондом на початку 2021 року.

До речі, в Instagram самого Гарді ще у 2018 році був пост зі статтею про те, що він стане наступним Бондом.

Нагадаємо, на початку вересня у мережі з'явився нови й трейлер до фільму "007: Не час помирати". 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ