Вчені

Учені розповіли про два неочевидних фактори, що подовжують життя

Shutterstock

Науковці протягом багатьох років досліджували цей феномен

Науковці з Дослідницького центру Скріппса протягом багатьох років досліджували вплив скорочення калорій на здоров'я людини. Один з висновків довів, що зменшення кількості споживаної їжі провокує зниження температури тіла, а це добре впливає на організм, повідомляє Scince Daily.

Значне скорочення споживаних калорій – непростий виклик для багатьох, однак саме такий спосіб може знизити ризик розвитку діабету, серцевих захворювань, раку або деменції, а отже, продовжити життя. 

Згідно з одним із висновків учених, скорочення кількості вживаної їжі у тварин провокує зниження температури тіла. Такий еволюційний трюк допомагає зберігати енергію, допоки не з'явиться нова їжа. Близько половини калорій, що з'їдає людина, йде на підтримку тепла. 

Дослідження довели, що зниження температури тіла подовжує тривалість життя, навіть незалежно від споживаних калорій. Цей ефект активує певні клітинні процеси. Водночас запобігання зниження температури може заважати їхньому скороченню. 

Учені порівняли дві групи мишей, де у першій тварин годували з дефіцитом калорій, але вони мешкали у клітці при кімнатній температурі, з другою, що мешкає при 30 градусах Цельсія. 

Висновок здивував науковців: група з теплого осередку випрацювала стан термонейтральності, що не дозволяє тваринам знижувати температуру свого тіла. 

Згідно з цими даними учені дійшли висновку, що за обмеження калорій на метаболізм першочергово впливає температурний режим. 

Раніше 5.UA розповів, що може стати причиною передчасної смерті у чоловіків. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ